بازداشت ۹ شهروند بهایی طی چند روز گذشته برای اجرای حکم Reviewed by Momizat on . طی روزهای  گذشته ماموران اجرای احکام برای بازداشت جمعی از شهروندان بهایی اقدام کردند. این ۹ شهروند بهایی ایران پیشتر پرونده قضایی و محکومیت به تحمل زندان داشتند طی روزهای  گذشته ماموران اجرای احکام برای بازداشت جمعی از شهروندان بهایی اقدام کردند. این ۹ شهروند بهایی ایران پیشتر پرونده قضایی و محکومیت به تحمل زندان داشتند Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » top » بازداشت ۹ شهروند بهایی طی چند روز گذشته برای اجرای حکم

بازداشت ۹ شهروند بهایی طی چند روز گذشته برای اجرای حکم

بازداشت ۹ شهروند بهایی طی چند روز گذشته برای اجرای حکم
 
طی روزهای  گذشته ماموران اجرای احکام برای بازداشت جمعی از شهروندان بهایی اقدام کردند. این ۹ شهروند بهایی ایران پیشتر پرونده قضایی و محکومیت به تحمل زندان داشتند.

کیهان نوین:  ماموران اجرای احکام  به منزل مژده ظهوری، فرحناز تبیانیان، مریم دهقانی یزدلی، هوشمند دهقانی یزدلی مراجعه و آن‌ها را بازداشت کردند. ماموران اجرای احکام در حین بازداشت این افراد گفته بودند دیگر محکومین این پرونده نیز باید خود را به زندان معرفی کنند.
شیدا قدوسی، پونه ثنائی و نازی تحقیقی پس از احضار از طریق تلفن خود را به اداره اطلاعات و پس از آن جهت اجرای حکم به زندان معرفی کردند.
میترا نوری و پریسا شهیدی که به ۱۵ و ۲۱ ماه زندان محکوم شده بودند، به زندان رفتند.
پیشتر ۲۲ شهروند بهایی در استان گلستان در دادگاه بدوی به ۱۹۳ سال زندان محکوم شده بودند که پس از اعلام حکم دادگاه تجدید نظر فرح تبیانیان، پونه ثنایی، مونا امری حصاری، بهنام حسنی، پریسا شهیدی، مژده ظهوری، پریوش شجاعی، هنا عقیقیان( گرگان)، شهره صمیمی( مینودشت)، بیتا هدایتی، وثاق سنایی و هنا کوشکباغی( گنبد کاووس) به ۱ سال و ۹ ماه زندان روفیا پاکزادان، سودابه مهدی نژاد، میترا نوری، شیوا روحانی، هوشمند دهقان، مریم دهقان، نازی تحقیقی ( گرگان) کاملیا بیدلیان و نوید معلم (مینودشت) هر کدام به ۱ سال و شش ماه زندان محکوم شدند . همچنین تینا موهبتی که پیشتر به یک سال و نه ماه زندان محکوم شده بود حکم وی ابطال و به جریمه نقدی سه میلیون تومانی تبدیل شده است. حکم دادگاه تجدید نظر شهنام جذبانی(مینودشت) و شیدا قدوسی(گرگان) که هر کدام به ١١سال زندان محکوم شده اند نیز هنوز ابلاغ نشده است.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

آتیئست ....- گمراه تر از گمراه کسی است ک ب جای ترک دین دینش را عوض میکند..... ما همه بشر بودیم!... تا اینکه نژاد! ارتباطمان را برید!! مذهب! از یکدیگر جدایمان ساخت!! سیاست! بینمان دیوار کشید!! و ثروت! از ما طبقه ساخت 👤صادق هدايت

تعداد نوشته ها : 2315

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا