” آنها که به دشمن چراغ سبز می‌فرستند محارب و مفسد فی الارضند” Reviewed by Momizat on . آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه  جمهوری اسلامی بار دیگر عده‌ای را متهم به همکاری بادشمن جمهوری اسلامی یعنی  آمریکا کرد. آملی لاریجانی این عده را محارب و "مفسد فی‌ آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه  جمهوری اسلامی بار دیگر عده‌ای را متهم به همکاری بادشمن جمهوری اسلامی یعنی  آمریکا کرد. آملی لاریجانی این عده را محارب و "مفسد فی‌ Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » ” آنها که به دشمن چراغ سبز می‌فرستند محارب و مفسد فی الارضند”

” آنها که به دشمن چراغ سبز می‌فرستند محارب و مفسد فی الارضند”

” آنها که به دشمن چراغ سبز می‌فرستند محارب و مفسد فی الارضند”
 
آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه  جمهوری اسلامی بار دیگر عده‌ای را متهم به همکاری بادشمن جمهوری اسلامی یعنی  آمریکا کرد. آملی لاریجانی این عده را محارب و “مفسد فی‌الارض” خواند، اما درباره هویت آنان سکوت کرد. کیهان نوین: صادق آملی لاریجانی در نشست مسئولان عالی قضایی جمهوری اسلامی بار دیگر عده‌ای را با اتهام همکاری با دشمن مورد حمله قرار داد.

رئیس قوه قضاییه جمهوری اسلامی در سخنان خود گفت که دشمنی‌های آمریکا با جمهوری اسلامی «جلوه‌های متعددی دارد [و] روز به روز تشدید می‌شود.»

لاریجانی در توضیح سخنان خود به تصویب تحریم‌های جدید سنای آمریکا علیه ایران و همچنین سفر اخیر دونالد ترامپ به عربستان اشاره کرد.

آملی لاریجانی درباره توافق هسته‌ای کشورهای ۵ به اضافه یک با ایران گفت که آمریکا توافق برجام را به سود خود تغییر داده و این موضوع غیرقابل قبول است.

رئیس قوه قضاییه به سخنان اخیر رکس تیلرسون، وزیر امور خارجه آمریکا اشاره کرد و گفت: «متاسفانه عده‌ای در داخل کشور به دشمنان چراغ سبز نشان می‌دهند و با ارسال برخی سیگنال‌ها موجب ایجاد طمع در دشمنان می شوند. برخی از این افراد محاربند و برخی مفسد فی الارضند و بر این اساس نیروهای امنیتی به ویژه وزارت اطلاعات و سپاه باید کاملاً هوشیارانه، این قبیل گروه ها را رصد و کشف کنند.»

آملی لاریجانی گفت قوه قضاییه با این افراد برخورد خواهد کرد و از “تبلیغات مدعیان حقوق بشر” نیز نمی‌هراسد.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

پرواز از استبداد

تعداد نوشته ها : 5470

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا