افزایش گرد و غبار اهواز و شادگان تا ۱۰ برابر حد مجاز Reviewed by Momizat on . روز گذشته جمعه میزان آلودگی هوادر شهرهای شادگان یک‌هزار و ۶۵۸ میکروگرم بر مترمکعب، اهواز یک‌هزار و ۴۷۲ میکروگرم بر مترمکعب، آبادان ۴۶۲ میکروگرم بر مترمکعب، سوسن روز گذشته جمعه میزان آلودگی هوادر شهرهای شادگان یک‌هزار و ۶۵۸ میکروگرم بر مترمکعب، اهواز یک‌هزار و ۴۷۲ میکروگرم بر مترمکعب، آبادان ۴۶۲ میکروگرم بر مترمکعب، سوسن Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » افزایش گرد و غبار اهواز و شادگان تا ۱۰ برابر حد مجاز

افزایش گرد و غبار اهواز و شادگان تا ۱۰ برابر حد مجاز

افزایش گرد و غبار اهواز و شادگان تا ۱۰ برابر حد مجاز
 
روز گذشته جمعه میزان آلودگی هوادر شهرهای شادگان یک‌هزار و ۶۵۸ میکروگرم بر مترمکعب، اهواز یک‌هزار و ۴۷۲ میکروگرم بر مترمکعب، آبادان ۴۶۲ میکروگرم بر مترمکعب، سوسنگرد۷۸۶ میکروگرم بر مترمکعب، امیدیه ۷۶ میکروگرم بر مترمکعب و شوش۴۶۰ میکروگرم بر متر مکعب افزایش یافته است.

کیهان نوین: طبق گزارش رسیده ،پدیده گرد و غبار از دیروز، کم و بیش، در اهواز و تعدادی از شهرهای خوزستان آغاز شده که تا امروز با شدت و ضعف ادامه یافته است. هواشناسی خوزستان اعلام کرده این پدیده تا پایان امروز در شهرهای مرزی استان باقی می ماند.

همچنین در پی قطع برق در چند نقطه از اهواز، روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق این شهرستان اعلام کرد: “قطعی برق به صورت موردی و جزئی در چند خیابان در اهواز رخ داده که این مساله ارتباطی با گرد و خاک امروز ندارد”.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

پرواز از استبداد

تعداد نوشته ها : 5456

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا