اخراج اجباری ۳۳ هزار پناهجو تا سال آینده از سوئد Reviewed by Momizat on . طی تصمیم جدید دولت سوئد ۳۳ هزار تن از پناهجویانی که به درخواست پناهندگی خود پاسخ منفی گرفتند باید کشور سوئد رو ترک کنند.دولت سوئد اعلام کرد یک نمونه از راه کار طی تصمیم جدید دولت سوئد ۳۳ هزار تن از پناهجویانی که به درخواست پناهندگی خود پاسخ منفی گرفتند باید کشور سوئد رو ترک کنند.دولت سوئد اعلام کرد یک نمونه از راه کار Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » اخراج اجباری ۳۳ هزار پناهجو تا سال آینده از سوئد

اخراج اجباری ۳۳ هزار پناهجو تا سال آینده از سوئد

اخراج اجباری ۳۳ هزار پناهجو تا سال آینده از سوئد
 
طی تصمیم جدید دولت سوئد ۳۳ هزار تن از پناهجویانی که به درخواست پناهندگی خود پاسخ منفی گرفتند باید کشور سوئد رو ترک کنند.دولت سوئد اعلام کرد یک نمونه از راه کار این احراج بازرسی در محل های کار پناهجویان است.

کیهان نوین: بنابرگزارش رسیده دولت در نظر دارد تا در سه سال آینده حدود ۳۳ هزار نفر را از سوئد اخراج کند. امروز در یک نشست خبری، وزیر کشور، آندرش ایگه‌مان و وزیر دادگستری، مورگان یوهانسون، راهکارهای جدید دولت برای رسیدن به این هدف را ارائه دادند.

دولت در نظر دارد تا امکان اخراج اجباری افرادی که مخفیانه زندگی می‌کنند را افزایش دهد. در همین راستا دولت در نظر دارد تا آزادی عمل بیشتری به پلیس بدهد. برای مثال قرار است تا پلیس بتواند در در صورت تشخیص ریسک در محلی، آنجا را بازرسی کند. در حال حاضر برای بازرسی از محل کار افراد، باید ظن ارتکاب جرم در آن محل برود تا بتوان بازرسی بیشتری در آن انجام داد. همچنین دولت بنا دارد تا جریمه استخدام سیاه افراد را دو برابر کند.

پلیس همچنین اجازه خواهد داشت در بازرسی‌های اوراق هویت، اثر انگشت افراد را بگیرد. این بازرسی‌ها به نام Utlänningskontroll یا کنترل اتباع بیگانه خوانده می‌شود.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

پرواز از استبداد

تعداد نوشته ها : 5470

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا