نجات ۹۰۰۰ مهاجر در آب های مدیترانه توسط امدادهای سازمان ملل Reviewed by Momizat on . در کمتر از یک هفته نزدیک به ۹۰۰۰ مهاجر را که در آب های دریای مدیترانه گرفتار شده بودند توسط نهادهای امدادیِ وابسته به سازمان ملل متحد  نجات یافته اند. کیهان نوی در کمتر از یک هفته نزدیک به ۹۰۰۰ مهاجر را که در آب های دریای مدیترانه گرفتار شده بودند توسط نهادهای امدادیِ وابسته به سازمان ملل متحد  نجات یافته اند. کیهان نوی Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » نجات ۹۰۰۰ مهاجر در آب های مدیترانه توسط امدادهای سازمان ملل

نجات ۹۰۰۰ مهاجر در آب های مدیترانه توسط امدادهای سازمان ملل

نجات ۹۰۰۰ مهاجر در آب های مدیترانه توسط امدادهای سازمان ملل
 

در کمتر از یک هفته نزدیک به ۹۰۰۰ مهاجر را که در آب های دریای مدیترانه گرفتار شده بودند توسط نهادهای امدادیِ وابسته به سازمان ملل متحد  نجات یافته اند.

کیهان نوین: به گزارش خبر گزاری رویترز، لئونارد دویل، Leonard Doyle)) سخنگوی سازمان جهانی مهاجرت ، روز سه شنبه در ژنو گفت که بیشتر این مهاجران تبعه نیجریه، سنگال و بنگلادش هستند.
به گفته سخنگوی سازمان جهانی مهاجرت، قاچاقچیان انسان، این مهاجران را در قایق های غیر استاندارد قرار داده بودند و آنها را از سواحل لیبی در دریای مدیترانه به سمت ایتالیا رها کرده بودند.

آنطور که برخی از مهاجران نجات یافته به این نهاد بین المللی گفته اند ، نزدیک به ۲۰ هزار مهاجر در لیبی اسیرتبهکاران و قاچاقچیان انسان درآن کشور شده اند.

به گفته سازمان جهانی مهاجرت، از آغاز سال جاری میلادی تاکنون، حدود ۹۰۰ مهاجر در آب های مدیترانه ، کشته و یا مفقود شده اند.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

من صدای زندانیان سیاسی و عقیدتی هستم .

تعداد نوشته ها : 2406

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا