صدور ۱۰ هزار پاسپورت غیرقانونی برای شهروندان ایرانی و سوری توسط دفترمهاجرت ونزوئلا Reviewed by Momizat on . ولادیمیر مدرانو رنگیفو، رییس پیشین دفتر مهاجرت و شناسایی ونزوئلا افشا کرده که دفتر مهاجرت این کشور به طور غیرقانونی برای شهروندان بعضی کشورهای خاورمیانه، از جمل ولادیمیر مدرانو رنگیفو، رییس پیشین دفتر مهاجرت و شناسایی ونزوئلا افشا کرده که دفتر مهاجرت این کشور به طور غیرقانونی برای شهروندان بعضی کشورهای خاورمیانه، از جمل Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » صدور ۱۰ هزار پاسپورت غیرقانونی برای شهروندان ایرانی و سوری توسط دفترمهاجرت ونزوئلا

صدور ۱۰ هزار پاسپورت غیرقانونی برای شهروندان ایرانی و سوری توسط دفترمهاجرت ونزوئلا

صدور ۱۰ هزار پاسپورت غیرقانونی برای شهروندان ایرانی و سوری توسط دفترمهاجرت ونزوئلا
 

ولادیمیر مدرانو رنگیفو، رییس پیشین دفتر مهاجرت و شناسایی ونزوئلا افشا کرده که دفتر مهاجرت این کشور به طور غیرقانونی برای شهروندان بعضی کشورهای خاورمیانه، از جمله ایران و سوریه پاسپورت‎ غیرقانونی صادر کرده است.

کیهان نوین: یک مقام پیشین در دولت ونزوئلا تاکید کرده در طول یک سال گذشته برای حدود ۱۰هزار شهروند از ایران و سوریه و چند کشور دیگر خاورمیانه پاسپورت غیرقانونی صادر کرده است.

به گفته این «رنگیفو » تمام این اقدامات با آگاهی طارق العسیمی، معاون رئیس‌جمهور ونزوئلا این کشور انجام گرفته است.

او افشا کرده که این پاسپورت‌ها از کنسولگری ونزوئلا در دمشق، پایتخت سوریه صادر می‌شود.

در این گزارش آمده العسیمی به اتهام قاچاق مواد مخدر و همکاری با شبه نظامیان اسلام‌گرا و حزب‌الله در آمریکا پرونده دارد.

«رنگیفو » ۱۶ ماه در این سمت فعالیت داشته و اکتبر سال ۲۰۰۹ به دستور العسیمی برکنار شده است و در حال حاضر در فلوریدای جنوبی زندگی می‌کند.

او گفته گذرنامه کسانی که به آنها مظنون می‌شده پیگیری می‌کرده است. این افراد پاسپورت‌های غیرقانونی خود خانوادهایشان را نیز به ونزوئلا منتقل می‌کردند.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

پرواز از استبداد

تعداد نوشته ها : 5456

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا