شما اینجا هستید: خانه » درباره کیهان نوین

درباره کیهان نوین

keyhan

ایرانیان مهاجر که به ویژه در سال های پس از انقلاب اسلامی راه مهاجرت را پیش گرفته اند، در کشور های مختلف جهان اقلیتی چشمگیر و ممتاز از حیث موقعیت شغلی، تحصیلی و اجتماعی را دارا هستند که پیوند عاطفی خود با ایران را قطع نکرده اندو به ایران،تمدن و فرهنگ آن عشق ورزیده و مسایل ایران را با علاقه دنبال می کنند.

کیهان نوین ققنوسی است که از خاکستر کیهان غصب شده توسط جمهوری اسلامی و فریاد آزادیخواهی ملت ایران متولد شده و با هدف مرتبط ساختن ایرانیان پراکنده در همه ی کشور ها و آگاه ساختن آنان از اوضاع و احوال و آنچه به ایران مربوط است، نفس می کشد.

با این تولد، روزنامه ای که در اوایل دهه ی ۴۰ خورشیدی و به هنگام جنگ جهانی دوم در تهران پا به عرصه نهاد و پس از سه دهه به بزرگترین و معتبر ترین نشریه روزانه ی ایران تبدیل شد، مرحله ی تازه ای از خبر رسانی را با گروهی روزنامه نگار جوان، فعال و علاقمند به مسایل ایران آغاز کرده است.

مجموعه کیهان نوین وظیفه خود می داند رسانه ای قابل اعتنا و قابل اعتماد، حاوی خبرها، تفسیر ها،مقالات در کنار مطالب متنوع، آموزنده و سرگرم کننده در اختیار خوانندگان خود قرار دهد.این هدف البته بدون یاری و همراهی هموطنان عزیزمان امکان پذیر نخواهد بود.

از آنجا که ورود کیهان نوین به ایران ممنوع است و در خارج از ایران نیز، ایرانیان مهاجر در سراسر دنیا پراکنده هستند، اینترنت وسیله ی موثری است برای رساندن پیام به ایرانیان خارج از کشور.

همراهی خوانندگان، انگیزه کیهان نوین را در چاپ روزانه ی روزنامه در آینده ای نزدیک، دو چندان خواهد کرد.

کیهان نوین در راستای رسالت خبری خود فارغ از هرگونه وابستگی به حزب یا دسته ای، تنها در راه آزادیخواهی ایران عزیز و مبارزه با جمهوری اسلامی ایران گام بر می دارد.

انتشار مقالات و مطالب ارسالی خوانندگان لزوما نشانگر تفکرات و خط مشی کیهان نوین نخواهد بود.

استفاده از مطالب کیهان نوین یا بخشی از آن با ذکر منبع بلا مانع خواهد بود.

پاینده ایران و ایرانی

 

Org : 914 553 741

 

Print Friendly, PDF & Email
 

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا